$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54
SİZDE BİZE GERÇEK KUPALARLA GELİN ÇOCUKLAR
  • 04.05.2017
  • 593 kez okundu
Reklam

SİZDE BİZE GERÇEK KUPALARLA GELİN ÇOCUKLAR

İlçemizin başarılı okullarından Kaymakam Nuri Okutan Ortaokulu ilçe halkını gururlandırmaya devam ediyor. Katılmış olduğu okullar arası spor müsabakalarında ilçemizi her yıl başarı ile temsil eden Kaymakam Nuri Okutan Ortaokulu, katılmış olduğu Türkiye Okul Sporları Küçükler Futbol Müsabakalarında Karadeniz bölge birincisi olarak ilçemizi Türkiye yarı finallerinde temsil etmeye hak kazandı.

Okullar arası spor müsabakalarında ilçemizi her yıl başarı ile temsil eden Kaymakam Nuri Okutan Ortaokulu Futbol takımı Türkiye Okul Sporları Küçükler Futbol Müsabakalarında Karadeniz bölge birincisi olarak ilçemizi Türkiye yarı finallerinde temsil edecek olmaları münasebetiyle Kelkit Nuri Okutan Ortaokulu Aile birliği  Gökhan Yılmaz,Mutlu Ertunç, Veysel Çağan kazanılan bu güzel başarıyada  yine duyarsız kalmadılar.

Turnuvaya katılan futbol takımının resimlerini tek tek özel yaptırdıkları kuapalara bastırarak birer plaketle takdim edip onların Kelkit’e  ve Okudukları okula yaşattıkları bu gururu taçlandırdılar.

Nuri Okutan Ortaokulu Müdür Yard.Ümit Şener gazetemize yaptığı açıklamada.”Karadeniz Bölgesini Grup 1.cisi olarak tamamlayan okulumuz takımına,maddi manevi her türlü desteği sağlayan Belediye Başkanımız Sayin Ünal YILMAZ‘a, çocuklara büyük emek veren Beden Eğitimi Ögretmenimiz Fatih AYKUT‘a,bu süreçte hep bizim yanımızda olan okul aile birliğimize,velilerimize,tüm paydaşlarimiza teşekkür eder,şampiyon takımımızı tebrik eder,6-9 Mayısta Erzincan’da yapılacak olan Türkiye yarı finallerinde başarılar dilerim.” dedi.

Kelkit Çayı Gazetesi olarak bizde ”Başarıya alışkın olan Kelkit Nuri Okutan Ortaokulu Küçükler Futbol takımını yönetici ve çalıştırıcı öğretmenleri ile geleceğin yıldız adayları çocuklarımızı  İlçemize yaşattıkları bu gurur için kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Etiketler: / / /

Önceki yazıyı okuyun:
Haydi!.. EMİCE… ”BU MEMLEKET İÇİN BİR ŞEY DE SEN YAP”

HAYDİ EMİCE MEMLEKETİNE SAHİP ÇIK!.. Yazı:M.Servet DALTABAN ‘’Dünle beraber gitti cancağızım, ne kadar söz varsa düne ait. Şimdi yeni şeyler...

Kapat