$ DOLAR → Alış: 5,86 / Satış: 5,89
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
AK PARTİ Gençlik Kolları İlk Toplantısını Yaptı
  • 22.12.2017
  • 281 kez okundu

AK PARTİ Gençlik Kolları İlk Toplantısını Yaptı

AK Parti Gençlik Kolları  Yeni Başkan Sefa TOPÇU  ve Yeni Yönetim Kurulu ilk toplantısını İlçe başkanı Akif TURAN Başkanlığında gerçekleştirdi.

AK Parti Gençlik Kolları  Yeni Başkan Sefa TOPÇU  ve Yeni Yönetim Kurulu ilk toplantısını İlçe başkanı Akif TURAN Başkanlığında gerçekleştirdi.

AK Parti İlçe Başkanı Akif TURAN gençlik kolları başkanlığına atanan Sefa TOPÇU  nezaretinde oluşturulan yönetim kurulu görev dağılımı yaptı.

Başkan Akif  TURAN, ”Çıktığımız bu zor ve kutsal davada Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın beyan ettiği gibi beton gibi sapasağlam olmamız gereken bir dönemden geçiyoruz. Birleşeceğiz, bütünleşeceğiz, kenetleneceğiz ve gümbür gümbür hedeflerimize ulaşmaya devam edeceğiz. Zaman hesap yapma zamanı değil, hasbi olma zamanıdır.

Rabbim yolumuzu, bahtımızı açık etsin. Hakk’a ve halka hizmet yolunda Mevla’m bize güç versin, kuvvet versin. Sizlerle beraber dün de bugünde bu kutlu davaya hizmet yolunda kader birliği yapmış bulunuyoruz.

Bu yol arkadaşlığımızı, gönüldaşlığımızı Allahım daim etsin. Allah ilçemize hizmet etme yolunda siz yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber koşmak ve çok çalışıp hizmet etmek nasip etsin. Ülkemiz ve Kelkit için üzerimize düşen ve  yapmamız gereken ne ise yapılacaktır” dedi.

TURAN ”AK Parti’nin en dinamik teşkilatı olan gençlik kollarının her zaman sahada olması gerektiğini öğütledi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Sefa TOPÇU,da ”Gençlik Kollarının büyük bir motivasyonla sahada olacaklarını çok çalışacaklarını ı dün olduğu gibi bugünde durmadan, usanmadan, yorulmadan AK davaya hizmet yolunda koşacaklarını, Arkadaşlarım ve ben üstlendiğimiz bu kutlu görevin bilinci içinde olacağımızı bilmenizi isteriz. Yeni yönetimin hem Ülkemize hem de Kelkit için  hayırlı olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

 

Önceki yazıyı okuyun:
Çamur Barajı’nda Çalışmalar Devam Ediyor

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Gümüşhane’de tesis edilen Çamur Barajı’nda çalışmalar hızla devam...

Kapat