$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
Ak Parti Kelkit İlçe Gençlik Kollarına TOPÇU Atandı
  • 19.12.2017
  • 389 kez okundu

Ak Parti Kelkit İlçe Gençlik Kollarına TOPÇU Atandı

AK Parti Kelkit Gençlik Kolları Başkanlığını yürüten  Emre TÜYSÜZ’ün istifası ile boşalan Kelkit Gençlik Kolları Başkanlığına  Sefa TOPÇU atandı.

Kendisine bu görevi layık gören Genel Merkez yetkililerini ve partisinin tüm kademesinde bulunan partililerine teşekkür ederek, bu görevi layıkıyla yerine getirmenin gayreti içinde olacağını söyledi.

Kendisine bu görevi layık gören Genel Merkez yetkililerini ve partisinin tüm kademesinde bulunan partililerine teşekkür ederek, bu görevi layıkıyla yerine getirmenin gayretinde olacağını söyledi.

Partisinin gençliğe verdiği önemin bilincinde olduğunu kaydeden TOPÇU, 2019 seçimlerinin arefesinde yapacağımız güzel ve yerinde çalışmalarla AK Parti bayrağını daha ileriye taşımayı amaçladığını ifade etti.

Yeni Başkan  TOPÇU yaptığı açıklamada “Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın liderliğinde kurulan AK Parti’ye gönülden bağlılığımızı herkes bilmektedir.Bu kutlu dava yolunda Ak Parti Kelkit Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanmış bulunmaktayım.

Bu kutlu yolda canı pahasına  gece gündüz demeden çalışan  hizmet aşkıyla yanıp tutuşan ana kademe ile omuz omuza çalışacak ve ilçemizde bulunan AK Partili gençliğimizle yapacağımız güzel çalışmalarla AK Dava’ya hizmet edecek olmanın gururunu yaşıyorum.

Bu göreve bizi layık gören il başkanım, ilçe başkanım ve onunla yol yürüyen dava arkadaşlarına sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.

Kelkit Çayı Gazetesi Olarak Bizde ” Kelkit Gençlik Kolları başkanlığına Atanan Sefa TOPÇU kardeşimize seçilmiş olduğu bu görevinde başarılar diliyor bu kutlu davaya hizmet yolunda Allah utandırmasın diyoruz.”

 

 

Önceki yazıyı okuyun:
Kelkit’e 4 yıllık Yüksekokul Açılacak

Gümüşhane’nin en büyük ilçesi konumundaki Kelkit’e fakülte talebi 4 yıllık yüksekokul açılması kararıyla mutlu sona ulaştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın...

Kapat