$ DOLAR → Alış: 4,19 / Satış: 4,20
€ EURO → Alış: 5,02 / Satış: 5,04

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Kariyer hayatınızı ilgilendiren konularda kişilerle aranızda uzlaşmayı yakalayamayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilir ya da yanlış anlaşılacağınızı düşünerek kelimeleri yerinde kullanmakta zorlanabilirsiniz. Cesaret ve özgüven sizi bir anda yoğun duygular etrafında sarabilir. Bugün şartları zorlama adına daha fazla mücadeleci bir ruha bürünebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Eğitim ile uğraşan boğalar için önemli kararlar alma ve uygulama zamanıdır. Kariyeriniz ile ilgili önemli farkındalıklar kazanıp yaşamınıza adapte edeceğiniz yeni akademik eğitimler ileriki yaşantınızda sizlere ışık tutacak ve şimdiye kadar göstermiş olduğunuz yoğun çabalar kısa bir süre sonra meyvesini vermeye başlayacaktır. Özel ilişkilerde ise ciddi kararlar alabilir, partnerinizle önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Finansal konularla ilgili yakın çevrenizden akıl alırken kişilerin sizleri yanlış yönlendirmesine karşı dikkatli olunuz. Zira ani vereceğiniz bazı kararlar sonradan sizi zor durumda bırakabilir. Bugün finansal anlamda yeni bir atılıma girişmeden önce ayrıntıları tekrar düşünmenizde fayda vardır. Aklınızdaki düşünceleri ileri bir zamana ertelemek sizin için daha iyi olacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Özel ilişkilerden yana eşiniz veya partnerinizden önemli destekler alabileceğiniz şimdiye kadar yaptığınız hataları daha net görebileceğiniz akıcı enerjiler mevcut. Kariyer yaşamınızda olmasını istediğiniz durumlar için sevdiğiniz kişiden yardımlar alabilir ve onun sayesinde cesaretinizi toplayarak harekete geçebilirsiniz. Bekâr yengeçler için güzel diyalogların ve tanışmaların olacağı bir gün.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Hayatınızda bir an önce yapmak istediğiniz başlangıçlar sizi düşüncesizce davranmaya itebilir ve sanki elinizden her şeyi kaçıyormuşçasına hareket etmek isteyebilirsiniz. Yakın bir zamanda önünüze çıkacak fırsatlar bu isteğinizi harekete geçirmek noktasında cazip gözükebilir. Çalışma hayatınızda ise geçmişten beri süregelen aynı hatalı davranışlar tekrar önünüze aynı sorunları çıkarabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Aşk hayatınızda geleceğe yönelik oluşumlar ve ciddi kararlar almak için harekete geçme zamanıdır. Zira "fazla naz âşık usandırır" sözünden yola çıkarak sevdiğinizle beraber geleceğe yönelik planlar yapmak ve onunla birlikte bir ömür geçirmek duygusu size bugün daha cazip gelebilir. Bekâr olan başaklar için de hayatlarında önemli yer edinecek kişi ve olaylarla yolları kesişebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün yaşamınızdaki bazı konular ile ilgili acele kararlar almanız gereken koşullar önünüze geldiğinde hiç vakit kaybetmeden karar vermeli ve bu konuda gereken hassasiyeti göstermelisiniz. Ailenizdeki büyüklerle ilgili yapacağınız konuşmalarda söylemlerinize dikkat ederseniz yaşanacak tartışmaların önüne geçebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Yakın çevrenizle kuracağınız önemli iletişimler sonrasında alacağınız kararlar geleceğinizi şekillendirebilir. Kariyer alanında ve yatırımla ilgili bazı konularda alacağınız bu fikirler kendi düşünce tarzınızın dışına çıkmanıza ve bugüne kadar doğru bildiğiniz bazı konularda fikrinizi değiştirmenize yardımcı olabilirler.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Finansal konularda uzun süredir çözemediğiniz bazı sorunlar ve sıkıntılar bugün sizi iyi olabilir. Çalışma hayatınızda da işlerin ters yürümesi gerginlik yaşamanıza neden olabilir. Olaylara biraz daha serinkanlı yaklaşmalı ve ufak tefek sorunları gereğinden fazla büyütüp kendinize dert etmemelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Özel ilişkilerde partnerinizin sizden beklentiler içinde olması sizin bazen ondan uzaklaşmanıza neden olabiliyor. Ancak ona vakit ayırmak ve onunla nitelikli zaman geçirmek için biraz fedakârlık yapmanız her ikiniz için de iyi olacaktır. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda hiç ummadığınız sebeplerden dolayı sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Özel ilişkiniz veya çalışma hayatınızdaki ortaklıklarla ilgili gerginlik yaratan sorunlarla baş etmeniz gerekebilir. Artık eşinize karşı duygularınızın değiştiğini düşünüyor ve bunu ona söylemekten çekiniyorsanız öncelikle kendinize karşı dürüst olmalısınız. İş ilişkilerinizde de gizli kalmış sorunların ortaya çıkması ile ani sorunlar gündeme gelebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Yaşadığınız olaylar sonucu edindiğiniz tecrübeler sizleri bambaşka bir kişi yaptı. Bu farkındalığı hayatınızın her noktasında uygulayabilecek kadar ustalaştınız. Sosyal çevre iletişimlerinizde arkadaşlarınızın ketum ve soğuk tavırları ile yeni kararlar alma yoluna gidebilirsiniz.