$ DOLAR → Alış: 3,73 / Satış: 3,75
€ EURO → Alış: 4,65 / Satış: 4,67

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Yakın çevre ve sosyal yaşamınızdaki iletişimleriniz önem ve hız kazanıyor olacak. Bazı durumlar karsısında yalan söylemek durumunda kalabilirsiniz. Bu durumda tercihiniz her zaman doğrudan yana olmalı. Ama eğer bu bir kişinin iyiliğine olacaksa bir kereliğe mahsus olmak üzere söylenebilir. Fakat önemli olan bunu alışkanlık haline getirmemek, zor durumların kurtarıcısı olarak görmemektir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Stresten arınmanız gereken ve kalabalıktan biraz uzak durmanız gereken bir süreç. Bugün biraz daha içinize çekilmeli ve dış dünyadan uzaklaşmasınız. Kariyerde maddi beklentileriniz ve yeni projelerinizi tasarlamak ve bunları hayata geçirmek için önemli bir plan oluşturmanız gerekecek. Şartlar da size bu anlamda yardımcı olacaktır merak etmeyin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün seyahat planları yapabilir ya da ufak bir seyahat organizasyonu içerisinde bulunabilirsiniz. Zira buna uzun zamandır ihtiyacınız vardı. Yaşadığınız sorunlar sizi epeyce yıprattı. Kendinize ve ailenize bu anlamda zaman ayırmanız, sizi ve karşınızdakini mutlu edecek hayata daha iyimser gözlerle bakmanızı sağlayacaktır. Şimdiden iyi eğlenceler dilerim.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Tanışmalar ve tanıştırılmalar bolca gündeminizin konusunu oluşturuyor iken bazı şüpheler de içinizi kemiriyor olabilir. İlişkinizde mücadele etmekten yorulduğunuz süreçler sizi yeniden eski korkularınızla yüzleştirebilir. Bu durumda yapmamız gereken gerçekten bu korkuları yok saymak mı? Yoksa korkularınızın üzerine gidip onlarla yüzleşmek mi? Sizce de doğru olan ikincisi değil mi?

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Grupsal çalışmalarda başarı oranınızı artıracak yeni fikirler ve projeler önünüze gelebilir. Bu projede adınızdan söz ettirmek istiyorsanız disiplini ve özgüveni elden bırakmamalı sizden beklenen performansı fazlasıyla göstermelisiniz. Kardeşlerinizin ve yakın çevrenizin yardımıyla hayatınızda bazı sorunları daha rahat aşabilirsiniz. Aşkta ise önemli kararlar alıp uygulamaya koyabileceğiniz bir gün geneli.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Sağlığınızla ilgili konularda şifalandırıcı bazı sürprizler ve güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Şartların iyi gelişmesi kariyerinizle ilgili bazı fırsatları da önünüze getirebilir. Yeni fikirlerinizi bu anlamda hemen uygulamaya koymak isteyebilirsiniz. Fakat biraz daha bekleyip etraflıca düşünüp hareket etmenizde fayda var. Evet, sizler de bir şeyler yapmak kendinizi bu anlamda iyi hissetmek istiyorsunuz. Hakkınız var. Ancak beklemenizde daha büyük fayda var. Zamanı gelince her şey kendiliğinden oluşacaktır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Haberci rüyalar dediğimiz rüyalar bütün gününüzü etkisi altına alabilir. Ben bunu yaşamıştım dediğiniz olayları tekrar yaşamanız mümkün. Aşk hayatınızda ise beklediğiniz iletişimler sağlanıyor olacak ama beklentilerinizle ilgili hayallerden biraz uzaklaşmanız gerekebilir Bu konuda ayaklarınızı yere sağlam basmalı olmayacak hayallerin peşinde gitmemelisiniz. Aksi takdirde bu hem sizi hem de karşınızdaki insanı gereksiz yere üzmekten başka bir şeye yaramayacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Ailenizden maddi giderleriniz ve harcamalarınız için destekler bulabileceksiniz. Tutkunun dozunun biraz arttığı eşinizle baş başa romantik bir gün geçirmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Bu özel günü birlikte paylaşımlarda bulunarak değerlendirmeli, eşinizin sizin ve çocuklarınız için yaptığı fedakârlıkları görüp onu onore etmeli, sevginizi sözel olarak ta ifade edebilmelisiniz. Bazen insanlar bunu hissettiğinizi bilirler ama yine de duymak isterler.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

İlişkilerinizle ilgili cesur adımlar atıp bunların sorumluluğunu da almak isteyeceğiniz bir gün olacak. Siz ne kadar akılcı olursanız yaşam da sizin için o kadar yanınızda olacaktır. Bekar yaylar için de bir o kadar heyecan verici karşılaşmalar ve iletişimler söz konusu. Önünüze kadar gelen fırsatları gönül gözüyle görmeli bazı şeyleri artık farklı yönden değerlendirmeyi öğrenebilmelisiniz. Her gün geçtiğimiz yer bize sıradan gelebilir ama bir başkası için gayet renkli gözükebilir. Biz de bakış açımızı değiştirirsek o güne kadar görmediğimiz nice güzellikleri görebiliriz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Gündelik yaşamınızda sizi rahatsız eden ve rayına bir türlü koyamadığınız bazı konuları sisteme oturtmak için güzel bir zaman dilimindesiniz. Sizler zaten titiz yapınız sayesinde oldukça güçlü ve ayrıntılara önem veren kimselersiniz. İşte bu yapınız size bu durumda çok artılar getirecektir. Yeter ki gücünüzü nerede ve ne zaman kullanacağınızı iyi bilin. Yeni bir diyet ve spor programı ya da fitness üzerine güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Aşk hayatınızda beklediğiniz adımları almanın tam zamanı. Bugün aşk ve iletişimde yaşayacağınız yoğunluğun kafanızdaki soru işaretlerinin bitmesine yardımcı olacak. Gördüğünüz gibi bir şeyi ne kadar çok isterseniz o şey size hızlıca yakınlaşır. Yeter ki siz her zaman dürüst ve sevgi dolu olun. Hemen değilse bile bir gün mutlaka kazanan taraf siz olacaksınız. Ayrıca sevgi ne kadar büyükse beklemek te o kadar değerlidir öyle değil mi?

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Ailenizden destekler alarak ya da vererek finansal koşullarınızı iyileştirme planları yapabilirsiniz. Duygusal anlamda yaşadığınız gel gitler, size hiç istemediğiniz, sizi hiç yansıtmayan konuşmaların ağzınızdan çıkmasına neden olabilir. Bu duruma karşı çok uyanık olun. "Dil'dir insanı zehir eden, Dil’dir insanı vezir eden" sözünü bugün çok sık hatırlayın. Çünkü söylenen şeylerin geri alınması mümkün olmadığı gibi bu anlamda kırılan bir kalbi onarmak ta güç olur.