$ DOLAR → Alış: 3,76 / Satış: 3,77
€ EURO → Alış: 4,60 / Satış: 4,62

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Aşk hayatınızda karşılaştığınız bazı sürpriz ve gelişmeler kariyer hayatınıza da bir şekilde aksedebilir. Yani birlikte çalıştığınız kişilerin aşk hayatınızdaki gelişmeleri öğrenmesi söz konusu olabilir. Bu konuda dikkatli olmalı neyin nerede ne zaman konuşulacağını öğrenmelisiniz. Ayrıca bekâr Koçlar için ani ilişki başlangıçları ve sürpriz aşk teklifleri şaşırtacak bir gündem oluşturabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün hem finansal hem de hukukla ilgili konularda bazı önemli girişimlerde bulunmak isteyebilir ve bunları hızlıca hayatınıza dahil etmek isteyebilirsiniz. Fakat sizlere önerim bu konuda biraz daha sabırlı ve temkinli davranmanız olacaktır. Evet, bazı oluşumları başlatmak insanın kendine olan güvenini getirir. Fakat daha sabırlı ve temkinli gitmek size daha uzun vadeli kazanımları da beraberinde getirecektir. Bunu unutmayın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Maddi ve finansal konularda bazı sorumluluklar içinde olmanız bugün canınızı biraz sıkabilir. Çözümleri ise geleneksel ve eski kalıplarda aramalısınız. Bu anlamda babanız veya patronunuzla görüşüp bu konuyla ilgili yardım istemeniz gerekebilir. Hiç bir şey için üzülmeyin, sadece hatalardan ders alıp bir daha yapmamaya gayret edin. Mutluluğun anahtarı burada gizli olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Geçmiş hatalar ilk kez gözünüze bu kadar şirin gözükecek. İyi ki dediğiniz noktada, ilişkinizle ilgili rahat bir nefes alıyor olacaksınız. Evet, biliyorum çok yoruldunuz ve yıprandınız. Ama iyi haber, artık büyüdünüz. İlişkide beklediğiniz ciddi adımları atma ve konuşmaları yapma zamanı geldi.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün gündelik yaşamınızda yakın çevrenizle olan ilişkileriniz evren tarafından sınava tabi tutulacaktır. Zamanı verimli kullanma konusunda onlarla bazı çatışmalar yaşamanız mümkün. Bunun bilincinde olarak hareket ederseniz kazanan taraf siz olursunuz. Özel hayatınızda ise beklentilerinizi biraz daha sınırlı tutmanız sizin daha az hayal kırıklığı yaşamanıza neden olacaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Yalnız olan başaklar için oldukça heyecanlı ve hareketli bir gün başlangıcı. İlişkisi olan Başaklar ise sevildiğini hissedebilecek etkilerle karşı karşıyalar. Ortaklık ilişkileri olanlar ise sevindirici ve gayet kârlı haberler alabilir, yaşamınızın bir anda değiştiğini düşünüp geleceğe yönelip güzel hayaller kurabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Kariyerinizde önemli ilerlemeler kaydetmeniz için bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekebilir. Eğitim hayatınızda eksik kalmış bir türlü tamamlayamadığınız akademik konuları yeniden gözden geçirmeniz geleceğinizi de garantilemeniz açısından büyük faydalar sağlayabilir. Geleceğinizi şekillendirmek tamamen sizin ellerinizde.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Maddi konularda gereksiz harcamalardan kaçınmanız gerekmekte. Zira bu aralar harcamalarınızdaki dengesizlik hem ruhunuzu hem bedeninizi yoruyor. Finansal beklentilerinizde uzun vadeli yatırımlar istediğiniz sonucu kazandırmayabilir. Bu bağlamda ayağınızı yorganınıza göre uzatmak en akıllıca seçim olacaktır

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Gün içinde size ağır gelen sorumluluklarınız ve çalışma ortamınızdaki yoğun çalışma temposu sizi aile içinde bazı problemlerle karşı karşıya getirebilir. Bu durumda şikayetçi olmak yerine zamanınızı iyi yöneterek kontrollü olmak daha faydanıza olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün biraz yavaşlayın. Aklınızı ve kalbinizi dinlendirmeye alın. Neden o beni sevmiyor ya da hayatım neden böyle gidiyor gibi birtakım karamsar duygular içinde kaybolmayın. Hayat hepimize eşit fırsatlar sunar. Bu yolculukta erken kalkan yol alır, pratik düşünen kazanır. Sorunlar her zaman vardır ve olacaktır. Önemli olan onlara getirdiğimiz çözümlerdir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün aşk ve ilişkiler üzerine önemli bir takım gelişmeler söz konusu olacaktır. İlişkileriniz adına hayatınızı şekillendirmek isteyebilir bununla ilgili karşı taraftan bir beklenti içine girebilirsiniz. Partnerinizle aranızda sevindirici, uzun vadeli bazı gelişmeler olabilir. Yeter ki siz sevgiye ve saygıya dayalı bir ilişki kurun. Gerisi kendiliğinden gelecektir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün iletişim tarzımızda ve yakın çevremizle olan ilişkilerimizde bağımsızlık ve özgürlük temalı konular yer alabilir. İletişimsel ilişkilerimizde kişisel sınırlarımızı çizebilir ve bununla ilgili karşı tarafa önemli bir konuşma yapabilirsiniz.