$ DOLAR → Alış: 3,66 / Satış: 3,67
€ EURO → Alış: 4,32 / Satış: 4,34

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Kariyeriniz ile ilgili hızlı gelişen değişim içerisinde esnek ve açık fikirli olun.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Gündelik yaşamınızı güzelleştiren etkiler size iyi gelecektir. Ruhsal ve manevi yardımlar alabileceğiniz özel bir gün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Kendinize değer veren organizasyonlar yapmak size iyi gelecektir.Yakın çevre dostluklarınızla iletişiminiz sizi biraz olsun motive edecek.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Aşkta bazı taleplere karşı dengeli tavrınızı korumaktan vazgeçmeyebilirsiniz. Yöneticileriniz ile ilgili radikal kararlar verip yüzleşmeyin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Uzun zamandır gündemde olan bir konu varsa netleştirme fırsatları ile karşılaşabileceksiniz. İyi bir takip yeteneğinizin olması olayları hızlı çözmenize yardımcı olacak.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Duygusal anlamda biraz kendinizi soğuk ve tepkisiz bulabilirsiniz.Duygularınızı bugün ifade edemezsseniz daha sonra geç olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Alım-satım ya da kredi gibi finansal konularınızı uyum ve denge içerisinde çözebiliceksiniz.Aşk ve ilişkilerde başlatıcı enerjiler içerisinde olacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Kariyer planlarınız ile ilgili partnerinizle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.Üzerinizde baskı unsuru oluşturacak konulara karşı direnç gösterebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Finansal işbirliklerinizde daha dikkatli olmalısınız. İkili ilişkilerdeki iletişimsel başarılarınız ile göz dolduracaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilgili bazı sorunlarınız yüzünden mesafe koymak isteyebilirsiniz. Annenize karşı alınganlık yaptığınız konuları bir daha düşünün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bazı konularda kendinizi ifade etmek durumunda kalabilirsiniz. Anne ve babanız ya da yakın çevre ile ilgili planlar size bugün şifa verecek nitelikte olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Günlük ve rutin işlerinizde önemli toparlanmalar yaşayacaksınız. Beslenme şekliniz ya da sağlığınız ile ilgilenmek isteyeceğiniz bir gün.