$ DOLAR → Alış: 4,19 / Satış: 4,20
€ EURO → Alış: 5,02 / Satış: 5,04
”Bir SEVDADIR KELKİT”  E M İ C E
  • 08.04.2017
  • 516 kez okundu
Reklam

”Bir SEVDADIR KELKİT” E M İ C E

 

BİZ HEP BİRLİKTE ”KELKİT’İZ”  E  M  İ  C  E
https://twitter.com/gazetekelkitcay

Yenilikçi uygulamalarıyla İnternet Haber Sitesi olarak Kelkit ÇAYI GAZETESİ sosyal sorumluluk alanında da öncü ve fark oluşturan HABER Sitesi olma yolunda yenilikçi ve günden güne kaliteli ve doğru haberleri ile halkımıza hizmet etmeyi amaçlamıştır.

Sözkonusu KELKİT’se biz Kelkit’ten yana, Kelkit’linin tarafında olacağız. Her kim ki Kelkit için bir iş yapıyor bir çivi çakıyorsa biz onu yazacak ve o işi yapanı onurlandıracağız. Yandaş değil Kelkit’in ve Kelkit’e hizmet edenin tarafındayız, yanındayız, arkasındayız.

İlçemizin kalkınmasına ve topluma yarar sağlayan uzun vadeli ve sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı temel sorumlulukları arasında görmekte ve yenilikçi projelere, İlçemizin geleceğine sosyal anlamda katkı sağlayacak yatırımlara destek vererek doğru yapılan her ne varsa halkımız adına yanında olacaktır.

Sosyal Sorumluluk Projeler sayesinde bir İnternet Haber Sitesi olarak sosyal sorumluluğumuzun bilinci içerisinde olduğunu belli etmesi, kamuoyu nezdinde Kelkit Çayı İnternet Gazetesi‘nin prestijini artırmıştır.

www.kelkitcayigazetesi.com internet haber sitesi 5,BİN kişiye yakın Sayfası ve 15,BİN
kişiyi aşkın grup üyesi ile Kelkit adına en çok takip edilen SAYFALAR ve GRUPLAR arasında sosyal sorumluluk bilincinin daha da gelişmesi için gayret sarfetmektedir.

Grubumuza dahil olmayı kabul ettiğiniz ve sevdiklerinizi sevdiklerimizle paylaştığınız için çok teşekkür ediyoruz.

Sevdiğiniz ve paylaşmak istediğiniz her türlü seviyeli ve sevilecek herşeyi paylaşabilirsiniz… Bizler Kelkit’e dair ne varsa paylaşmaya ve paylaştırmaya hazırız.

Bizim için ”Bir Sevda’dır Kelkit” EMİCE Diyen ve gurbet’te olanlarımız için bu sevda’nın hasretini azaltmaktır niyetimiz…

Kelkit’i Kelkit’te yaşayanlar için ise bu sevdayı aşk’a dönüştürüp Kelkit’imize yapılacak tüm yatırımların takipcisi olup yapılan güzel projelerin güzelliklerin yanında olacağımızı bilmenizi isteriz.

Kelkit’e Kelkit’liye yapılacak tüm çirkin, kötü, yakışmayan ne varsa karşısında olacağımızı bilmenizi isteriz…

Bazan eleştri bazan teşekkür alacağımızı biliyoruz, ama ne teşekkürünüzü çok abartıp şımarıklık yapacağız, nede eleştirilerinizin kabul görenlerine alınganlık yapmayacağız.

Biliyoruz ki; Eleştrilerinizin dozunu da kaçırmayacak ve bizlerin haberci kimliğine
hoşgörülü olacağınızdan hiç kuşkumuz yoktur.

Kelkit Çayı Gazetesi, İçinde, kıyısında, yanında KELKİT geçmeyen hiçbir sevda’ya yelken açmayacak ve taraf olmayacaktır…

İlçemizin kalkınmasında öncelikli gördüğümüz 4 Yıllık Fakülte isteğimiz ve Kelkit Belediye Hürriyetspor‘umuzun üçüncü liğ yolunda mutlu sona ulaşması tek temennimiz ve önceliğimizdir.

''Bir Sevdadır KELKİT''
 E M İ C E

Halkın Sesi, Haberin Doğru Adresi..


 

Etiketler: / / /

Önceki yazıyı okuyun:
Genç Çiftçi BAŞVURULARI Başlıyor

Genç Çiftçi Hibe Projesine Kimler Başvuru Yapabilir? Başvuru şartları öncelikle Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğname ile belirlendi. Bu şartlara ilaveten 2017...

Kapat