$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54
Biz Hep Birlikte Kelkit’iz Klibine Yoğun İlgi
  • 11.10.2017
  • 147 kez okundu
Reklam

Biz Hep Birlikte Kelkit’iz Klibine Yoğun İlgi

Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz’ın öncülüğünde, yapımcı ve proje koordinatörü Servet Kaya tarafından hazırlanan klip doktor, esnaf, öğrenci, çiftçi ve mahalli sanatçıların seslendirdiği ‘birlik, beraberlik ve kardeşlik’ vurgusu yapılan “Kelkit’in altı bağlar, Atımı bağladım ben bir kotana, ben horozum öterim türküleri ile 44 kişi rol aldı.

‘Hep birlikte Kelkit’iz’ klibi Sosyal medyada büyük ilgi görürken birçok haber kanallarında yayımlanarak Kelkit’in dik duruşunu ve milli birlik beraberlik mesajı verdi.

Kelkit ilçesinin 15 Temmuz Milli İrade Kapı girişi, tarihi cami ve evleri, tarım arazileri, ile Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu önünde çekimi yapılan klip, Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz’ın okuduğu ‘Kalplerimiz tertemiz, insanadır sevgimiz/Toprağıyla taşıyla biz hep birlikte Kelkit’iz’ şiiriyle sona eriyor.

Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, yaptığı açıklamada ülkenin birlik ve beraberliğe her zaman ihtiyacı olduğunu belirterek, “Klipte, temelden başlayarak bütün toplumu kapsayan bir beraberlik mesajı vermek istedik. Gurbetteki hemşehrilerimize bir tutam memleket havası göndermiş olduk. Bir yandan belediyecilik hizmetlerine devam ederken diğer yandan da toplumsal bağlarımızı güçlendirecek sosyal ve kültürel faaliyetlere devam edeceğiz” dedi.

Kaynak:kelkitmedya.com

Etiketler: / / / / / / /

Önceki yazıyı okuyun:
Kelkit Kuru Fasulyesi Markalaşma Yolunda

Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz ve  İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürü Bahadır Nasuhbeyoğlu ile "Kelkit Kuru Fasulyesini markalaştırılması" ve marka...

Kapat