$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54
BİZ HEP BİRLİKTE KELKİT’İZ Kanal D HABER
  • 18.10.2017
  • 660 kez okundu
Reklam

BİZ HEP BİRLİKTE KELKİT’İZ Kanal D HABER

‘BİZ HEP BİRLİKTE KELKİT’İZ’

KANAL D HABER’de

Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz’ın öncülüğünde, yapımcı ve proje koordinatörü Servet Kaya tarafından hazırlanan klip doktor, esnaf, öğrenci, çiftçi ve mahalli sanatçıların seslendirdiği ‘birlik, beraberlik ve kardeşlik’ vurgusu yapılan “Kelkit’in altı bağlar, Atımı bağladım ben bir kotana, ben horozum öterim türküleri ile 44 kişi rol aldı.

‘Hep birlikte Kelkit’iz’ klibi Sosyal medyada büyük ilgi görürken birçok haber kanallarında yayımlanarak Kelkit’in dik duruşunu ve milli birlik beraberlik mesajı verdi.

Kelkit ilçesinin 15 Temmuz Milli İrade Kapı girişi, tarihi cami ve evleri, tarım arazileri, ile Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu önünde çekimi yapılan klip, Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz’ın okuduğu ‘Kalplerimiz tertemiz, insanadır sevgimiz/Toprağıyla taşıyla biz hep birlikte Kelkit’iz’ şiiriyle sona eriyor.

Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, yaptığı açıklamada ülkenin birlik ve beraberliğe her zaman ihtiyacı olduğunu belirterek, “Klipte, temelden başlayarak bütün toplumu kapsayan bir beraberlik mesajı vermek istedik. Gurbetteki hemşehrilerimize bir tutam memleket havası göndermiş olduk. Bir yandan belediyecilik hizmetlerine devam ederken diğer yandan da toplumsal bağlarımızı güçlendirecek sosyal ve kültürel faaliyetlere devam edeceğiz” dedi.

BİZ HEP BİRLİKTE KELKİT’İZ 

TAMAMINI İZLE

 

Önceki yazıyı okuyun:
Çipli Kimlik Kartlarının Teslim Süresi Kısaldı

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Sinan Güner, çiplik kimlik kartlarının teslim süresinin kısaldığını belirterek, "Daha önce 3-4...

Kapat