$ DOLAR → Alış: 4,59 / Satış: 4,61
€ EURO → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
Daha Yaşanabilir Bir Kelkit İçin…
  • 09.03.2017
  • 586 kez okundu
Reklam

Daha Yaşanabilir Bir Kelkit İçin…

Kelkit Belediyesi Zabıta Ekipleri, ilçe halkının yaşam kalitesini yükseltmek ve daha sağlıklı hizmet alabilmesini sağlamak için denetimlerine devam ediyor.

Zabıta ekipleri temizlik kuralları, sağlık kuralları, ürünleri tezgaha dizme koşulları ve satış koşulları, ürünlerin tartılması, paketlenmesi ve halka sunulması gibi önemli hususları belirli aralıklarla yaptığı teftişler ile denetlemeye devam ediyor. Düne kadar hayalini kurduğumuz daha yaşanabilir bir Kelkit için bugünlerde yapılan hizmetleri gördüğümüz de yarınlara daha umutlu bakabiliyoruz…

Konuyla alakalı olarak Belediye Başkanımız Ünal Yılmaz : “Belediyesi Zabıta Ekiplerimiz, vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek için dur durak bilmiyor.
Temizlik kuralları, sağlık kuralları, ürünlerin tezgaha dizme koşulları ve satış koşulları, tartılması, paketlenmesi ve halka sunulmasındaki önem gereken hususlar, sadece belirli aylar için değil yılın 365 günü geçerlidir. Bu yüzden durmadan, yorulmadan,aynı ciddiyet ve kararlılıkla çalışmaya devam.Zabıta ekiplerimiz ilçemiz genelinde bu denetimlerine her zaman aynı ciddiyetle devam edecekler.” dedi.

 


 

Önceki yazıyı okuyun:
Bankalarda Paran Kalmasın

Paranız Bankalarda KALMASIN. Milyonlarca müşlterinin 10 yıldır hiçbir işlem görmeyen paraları 100 milyon lirayı aştı. Çok kişi hesabındaki paraları unuttu!...

Kapat