$ DOLAR → Alış: 4,59 / Satış: 4,61
€ EURO → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
Gümüşhane’de Okullar Tatil Edildi
  • 04.01.2016
  • 1.115 kez okundu
Reklam

Gümüşhane’de Okullar Tatil Edildi

Gümüşhane’de Okullar Tatil Edildi

Gümüşhane’de bugün sabah saatlerinde başlayan etkili kar yağışının ardından 5 Ocak Salı günü il genelindeki tüm okullara tatil verilirken, hamile ve engelli personel de idari izinli sayılacak.

Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada olumsuz hava şartlarına bağlı olarak aşı buzlanma ve beklenen kar yağışı nedeniyle il genelinde 5 Ocak 2016 Salı günü 1 gün süreyle eğitim öğretime ara verildiğini duyurdu. Vali Yavuz, ayrıca öğrencilerle birlikte kamuda görevli hamile ve engelli personelin de idari izinli sayılacağını kaydetti.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-01-11 21:11:16Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comö5 

Konuyla ilgili Valilik’ten yapılan resmi açıklamada ise şu ifadelere yer verildi: “Valiliğimizce, meteorolojik verilere dayalı olarak yapılan değerlendirme sonucu, İlimiz merkez ve ilçelerinde yaşanan aşırı soğuklara bağlı buzlanma ve beklenen kar yağışı nedeniyle herhangi bir olumsuzluğa veya mağduriyete meydan vermemek amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi ve özel okul öncesi, ilkokul, lise, yaygın eğitim, özel eğitim okul ve kurumlarında eğitim ve öğretime 5 Ocak 2016 Salı günü 1 gün süre ile ara verilmesi uygun görülmüştür. Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacaklardır. Kamuoyuna duyurulur.”

logosyeni

 

Etiketler: /

Önceki yazıyı okuyun:
Kelkit Belediyesi E-BELEDİYE Uygulama Sistemine Geçti

Kelkit Belediyesi E-BELEDİYE  Uygulama Sistemine Geçti Kelkit Belediyesi Bundan Böyle Vatandaşa Elektronik Ortamda Hizmet Vermek İçin E- Belediye Sistemine Geçti....

Kapat