$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Hakkında

 

HAKKINDA

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Konrad Adenauer tarafından yerel basına yönelik olarak düzenlenen eğitim semineri çerçevesinde 29-30 Nisan 1999 tarihinde Çorum’da gerçekleştirilen “YEREL GAZETECİLİK,TELEVİZYONCULUK VE RADYOCULUKTA MESLEK İÇİ EĞİTİM” konulu seminer programını başarı ile tamamlayarak bu seftrikayı almaya hak kazanmıştır.

 

Misyon & Vizyon & Değerler

MİSYON

İnsanımıza saygılı, değerlerimize saygılı, gelenek ve göreneklerimize saygılı olmak öncelikli ilkemizdir. Öncelikle doğruluk ve tarafsızlık, dürüst, İlkeli ve hukuka saygılı yayın yapmaktır.  Kişilerin ve toplumun haklarına ve özel yaşamlarına saygılı olduk.Topluma katkı sağlamak ve örnek bir kuruluş olma yolunda yerel medya sektöründe; yazılı, görsel, işitsel ve dijital yayın alanlarında öncü kuruluş olmaktır. Karadeniz Bölgesinin Gümüşhane İl, İlçe ve Belde  haberlerinde açık yönetim anlayışı ile Kelkit’te yerel medya sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır..

DEĞERLER

1- İnsana saygılı olmak.
2- Doğruluk ve tarafsızlık.
3- Dürüst, ilkeli ve hukuka saygılı yayın anlayışını sürdürmek.
4- Kişinin ve toplumun haklarına ve özel yaşamına saygılı olmak.
5- Çevreye duyarlı olmak.
6- Okurlarımızın değerlerine değer katmak, beklentilerine kaliteli ve istikrarlı yayın anlayışı ile cevap vermek.
7- Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve başarma güdülerini desteklemek için bireysel insiyatif ve sorumluluk almalarını sağlamak amacı ile, işbirliği ve dayanışmanın hakim olduğu bir çalışma ortamı sunmaktır.

VİZYON

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğru, tarafsız ve güncel haberler ile toplumu bilgilendiren, eğitici ve öğretici içerikli yayınlar geliştiren ve bunları yaygınlaştıran öncü yerel medya grubu olmak.
Sektördeki tüm yenilikleri takip ederek bu yenilikleri faaliyet alanlarınızda uygulamak ve topluma ulaşmasını sağlamak.

LOĞOMUZ

SLOGANIMIZ

‘Kelkit’in Sesi, Haberin Doğru Adresi’