$ DOLAR → Alış: 4,19 / Satış: 4,20
€ EURO → Alış: 5,02 / Satış: 5,04
Kelkit 10.Organik Tarım ve Yöresel Ürünler Festivali
  • 09.06.2017
  • 378 kez okundu
Reklam

Kelkit 10.Organik Tarım ve Yöresel Ürünler Festivali

Kelkit’te 10. Organik Tarım ve Yöresel Ürünler Festivali bu yıl 2 Temmuz Pazar günü düzenlenecek.

Festival kapsamında ilçede en iyi buzağı yarışması, ev hanımları yemek yarışması, halk oyunları gösterisi, yöresel ürünler stantları, Kafkas oyunları gösterisi, yöresel sanatçıların konserleri, halk ozanları konseri ve Mustafa Ceceli konseri düzenlenecek.

Kelkit Belediye Başkanı sayın Ünal Yılmaz’ın yaptığı açıklamada “Bölgenin bir cazibe noktası olması için bütün birimlerimizle çalışıyoruz. Bu çalışmalar kapsamında 2 Temmuz Pazar günü 10.Organik Tarım ve Yöresel Ürünler Festivali düzenliyoruz.

Festival kapsamında en iyi buzağı yarışması, ev Hanımları yemek yarışması, Halk oyunları gösterisi, Yöresel ürünler stantları, Kafkas oyunları gösterisi, Yöresel Sanatçılarımızın konserleri, Halk Ozanları konseri ve Mustafa Ceceli konseri ile unutulmaz bir programa daha imza atacağız.

İlçemizin her anlamda tanıtımına katkı sağlayacak olan bu güzel Festival aynı zamanda gurbetteki insanlarımızı, hemşerilerimizi bir araya getiren, birleşme ve kaynaşmanın en önemli unsurlardan biri olacak. Festivalin ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim.” açıklamasında bulundu.

Etiketler: / / / / / / /

Önceki yazıyı okuyun:
Gümüşhane’de öğrenciler karne aldı

Gümüşhane’de il genelinde ki 175 okul ve kurumda eğitim gören 19 bin 767 öğrenci karnelerini alarak 3 ay sürecek olan...

Kapat