$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54
KELKİT AK PARTİ İlçe Başkanı Akif TURAN Oldu
  • 27.08.2017
  • 218 kez okundu
Reklam

KELKİT AK PARTİ İlçe Başkanı Akif TURAN Oldu

AK Parti Kelkit İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Yusuf Aydın’ın yerine,Yönetim Kurulu Üyesi Akif Turan  atandı.

Gümüşhaneİl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada AK Parti Genel Merkezine çağırılan Akif Turan  Genel Merkez tarafından Kelkit  AK Parti  İlçe Başkanı olarak atandı.

AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse yapılan atamalar için açıklamalarda bulundu; ”Ak davanın genel merkezinde, teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mustafa Ataş başkanlığında, yeni dönemde bayrağı devredecek olan Kelkit, Şiran, Torul ve Köse İlçelerimizin kongre süreci ile ilgili yapılan mülakata ilçe başkan adaylarımızla birlikte katıldık.

AK Parti Kelkit İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Yusuf Aydın’ın yerine,Yönetim Kurulu Üyesi Akif Turan  atandı. Kelkit’te  yapılan istişareler sonrasında, AK Parti Genel Merkezine çağırılan Akif Turan  Genel Merkez tarafından İlçe Başkanı olarak açıklandı.

Köse, ”Geçen dönemde görev yapıp, fedakarca çalışan kıymetli ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkürediyorum. Yeni dönemde başlayan bu sürecin hayırlara vesile olmasını diliyor, rabbimden birlik ve beraberliğimizin bozulmamasını niyaz ediyorum.” dedi.

 

Önceki yazıyı okuyun:
Kelkit’te Erlerin Yemin Töreni Heyecanı

Kelkit'te kısa dönem askerleri için ilçe spor salonunda yemin töreni düzenlendi. Kelkit'te ikinci kez düzenlenen yemin törenine Kelkit Belediye Başkanı...

Kapat