$ DOLAR → Alış: 4,08 / Satış: 4,09
€ EURO → Alış: 5,02 / Satış: 5,04
Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı
  • 24.06.2017
  • 342 kez okundu
Reklam

Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı

Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, Ramazan Bayramı öncesi yayınladığı mesajında başta Kelkit halkının olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.

Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz mesajında:  “Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir mübarek Ramazan Bayramına daha erişmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.
Bayramların bizim kültürümüzde çok özel bir yeri vardır. Bayramlar sevgiye, barışa, dostluğa, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe açılan kapılardır.

Karanlık odakların, terörden beslenen ve medet uman çevrelerin bütün çabalarına inat, millet olarak birliğimize, dirliğimize, huzurumuza, istikrarımıza sahip çıktığımızın en önemli göstergelerinden biri de bayramlardır. Hiçbir güç milletimizin bu hasletlerini aşındırmaya muktedir olamayacak, milletimiz bilinen tarihinden bu yana adeta bir yaşam tarzına dönüştürdüğü var olma bilinci ve değerleriyle daha da güçlenerek yoluna devam edecektir. Mübarek Ramazan Bayramı’nın aziz milletimize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”dedi.

Etiketler:

Önceki yazıyı okuyun:
Bayram Namazı Saat Kaçta Kılınacak?

25 Haziran Pazar günü Ramazan Bayramı’nın ilk günü kılınacak olan bayram namazı için Diyanet İşleri Başkanlığı Bayram namazı saatlerini açıkladı. İşte Diyanet...

Kapat