$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,87
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,53
Kelkit Belediyesinden Ahde Vefa Örneği
  • 05.01.2018
  • 307 kez okundu

Kelkit Belediyesinden Ahde Vefa Örneği

Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde Belediye Başkanlığı tarafından yaptırılan 8 yeni park ile kültür evine ilçeye ve ülkeye emeği geçen isimler olan Ali Metin Tokdemir, H.Yasin Işıldar, Fatih, Muhsin Yazıcıoğlu, Vali Hüsnü Tuğlu, Adnan Aktaş, Milletvekili İbrahim Turan ve Milletvekili Mustafa Karaman’ın adı verildi.

Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, değerlerine sahip çıkan nesiller yetiştirmek için göreve geldikleri günden bu yana çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

Siyasi görüşü ne olursa olsun taş üstüne taş koyan tüm değerleri unutmadıklarını ve unutturmadıklarını dile getiren Yılmaz, “Bu vesileyle Belediye Meclis üyelerimiz ile birlikte ilçemiz sınırları dahilinde bulunan ve Belediyemizce yapımı tamamlanan 8 yeni parka Ali Metin Tokdemir, H.Yasin Işıldar, Fatih, Muhsin Yazıcıoğlu, Vali Hüsnü Tuğlu, Adnan Aktaş, Milletvekili İbrahim Turan ve Milletvekili Mustafa Karaman, yapımı tamamlanan kültür evine ise Nurettin Özdemir ismini vererek bu değerleri ölümsüzleştirdik. Hoş bir seda bırakanların izinde, hoş bir sada bırakmak temennisi ile” dedi.

Kaynak: gumushane.gen.tr

Etiketler:

Önceki yazıyı okuyun:
GÜBAP, 40 Projeyi Destekleyecek

Yükseköğretim kurumlarındaki bilimsel araştırmaların desteklenmesi amacıyla geliştirilen Gümüşhane Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri (GÜBAP), 2017 yılı 2’inci dönem imza töreninde projeleri...

Kapat