$ DOLAR → Alış: 4,19 / Satış: 4,20
€ EURO → Alış: 5,02 / Satış: 5,04
Kelkit Esnaf ve Sanatkarlar Odasından Hayırlı Olsun Ziyareti
  • 26.08.2017
  • 154 kez okundu
Reklam

Kelkit Esnaf ve Sanatkarlar Odasından Hayırlı Olsun Ziyareti

Kelkit Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Bingöl, Kelkit Mal Müdürlüğü görevine atanan Ali Kaya’yı makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Ali Kaya’yı yeni görev nedeniyle ziyaret ederek, ‘’Hayırlı ve uğurlu’’ olması temennisinde bulunan Kelkit Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Bingöl’ü Genel Sekreter Rahmi Uçar, Başkan Yardımcısı Adem Taşkın ve Yönetim Kurulu üyeleri Tuncay Tunç, Erkan Erdoğan, Mehdi Kılıç eşlik etti. Ali Kaya’nın başarılı hizmetler vereceğini belirten Bingöl, Kelkit Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı olarak Müdürümüz Ali Kaya’nın yeni görevinde başarılar diledi.

Kelkit Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Bingöl ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kelkit Mal Müdürü Ali Kaya, uzun zamandır devlet kadrosunda yer aldığını vurguladı ve Kelkit gibi önemli bir ilçede hizmet edecek olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Etiketler:

Önceki yazıyı okuyun:
AK Parti Gümüşhane Milletvekili Osman Akgül’e Önemli Görev

AK Parti 26. Dönem Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, Ak Parti Genel Merkez Ar-Ge Başkan Yardımcısı oldu. 1 Kasım seçimlerinde...

Kapat