$ DOLAR → Alış: 4,08 / Satış: 4,09
€ EURO → Alış: 5,02 / Satış: 5,04
Kelkit İtfaiyesi Yeni Araçlarla Güçlenmeye Devam Ediyor
  • 23.06.2017
  • 371 kez okundu
Reklam

Kelkit İtfaiyesi Yeni Araçlarla Güçlenmeye Devam Ediyor

Geçtiğimiz günlerde araç parkına kazandırılan Vakumlu yol süpürme aracından sonra Kelkit Belediyesi şimdide araç parkına 1 adet daha itfaiye aracı kazandırdı.

Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz yaptığı açıklamada: “Hemşerilerimize daha iyi şartlarda hizmet sunmak amacı ile Belediyemizin araç ve ekipman parkını her geçen gün biraz daha büyütmeye çalışıyoruz.

TBB Sosyal sorumluluk ve yardım faaliyetleri kapsamında Belediyelere destek olmak ve onların artan iş yükleri karşısında hizmet kapasitelerine katkıda bulunmak amacıyla araç yardımı yapmaya devam ederken, Belediyemize de İtfaiye aracı hediye etti.

Bu anlamda desteğini bizden esirgemeyen Milletvekillerimiz H. Osman Akgül ve Cihan Pektaş başta olmak üzere TBB Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a ve TBB Genel Sekreteri Hayrettin Güngör’e çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

 

 

 

Etiketler: / / /

Önceki yazıyı okuyun:
Gümüşhane Valisi Okay Memiş Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı

Gümüşhane Valisi Okay Memiş Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, Bayramların milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği önemli günler olduğunu...

Kapat