$ DOLAR → Alış: 3,76 / Satış: 3,77
€ EURO → Alış: 4,60 / Satış: 4,62
Kelkit’te Okul Aile Birliğinden Örnek Davranış
  • 26.04.2017
  • 473 kez okundu
Reklam

Kelkit’te Okul Aile Birliğinden Örnek Davranış

 

Kelkit Nuri Okutan Ortaokulu Aile birliği  Gökhan Yılmaz,Mutlu Ertunç,Temel Çelik, Veysel Çağan  TEOG Sınavına girecek öğrencilere sınav öncesinde duyarlı bir davranışa imza atarak çikolata ikramında bulundu.

Kelkit Nuri Okutan Ortaokulu Aile birliği  Gökyan Yılmaz,Mutlu Ertunç,Temel Çelik, Veysel Çağan TEOG Sınavına girecek öğrencilere sınav öncesinde duyarlı bir davranışa imza atarak çikolata ikramında bulundu.

Okul Aile birliği başkanı Mutlu Ertunç,”Sınav öncesi okul aile birliğinin bu ikramı çocuklarımızı ne kadar önemsediğimizin bir kanıtıdır.” dedi.

Nuri Okutan Öğretmenlerinden Ümit Şener,”TEOG sınavına giren öğrencilerimize sınav öncesi çikolata ikramı yaparak başarı dileyen okul aile birliği başkanımıza ve yönetim ekibine bu ince düşüncelerinden ötürü öğrencilerimiz adına teşekkür ederim.” dedi.

Kelkit Çayı Gazetesi Olarak,”Kelkit Nuri Okutan Ortaokulu Aile Birliği başkanı ve üyelerini bu duyalı davranışlarından dolayı kutluyoruz.”

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Flattr the authorPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Etiketler: / /

Önceki yazıyı okuyun:
Çocuklarımız Futbol Adına Umut Vadediyor

Karadeniz Bölgesi Birincisi Kaymakam Nuri Okutan Ortaokulu İlçemizin başarılı okullarından Kaymakam Nuri Okutan Ortaokulu ilçe halkını gururlandırmaya devam ediyor. Katılmış...

Kapat