$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54
Kelkit Belediye Meclisinden ‘Barış Pınarı Harekatına’ Destek
  • 19.10.2019
  • 129 kez okundu

Kelkit Belediye Meclisinden ‘Barış Pınarı Harekatına’ Destek

Kelkit Belediye Meclis Üyeleri, Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan ‘Barış Pınarı Harekatı’na destek verdi.

Kelkit Belediye Meclis toplantısı, Belediye Başkanı Aziz Nas başkanlığında olağanüstü toplandı. Türk Silahlı Kuvvetleri’ne destek amacıyla karar alındı. Meclis üyeleri Mehmetçiklere tam destek verdi. Açıklamayı Meclis üyeleri adına Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas yaptı.

Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas;

”Kelkit Belediye Meclisi olarak Barış Pınarı Harekatı’na verdiğimiz desteği oy birliği ile kabul ettik. ‬‪‬‪Meclisimize bu önemli konuda gösterdikleri birlik ve beraberlik için teşekkür ediyor, Kahraman Ordumuzun muzaffer olmasını temenni ediyorum.‬

Kahraman ordumuzun yanında yer almak bizler için bir şereftir. Devletimizin bekası ve milletimizin güvenliği için gece gündüz demeden mücadele veren tüm güvenlik güçlerimizi Allah’a emanet ediyor, her daim onların yanında olduğumuzu beyan ediyoruz. Aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi de bir kez daha şükranla yad ediyorum” dedi.

Önceki yazıyı okuyun:
Gümüşhane’den ‘Barış Pınarı Harekatına’ destek

Gümüşhane’de pestil ve köme üreticileri Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’nin kuzeyinde düzenlenen ‘Barış Pınarı Harekatına’ katılan Mehmetçiklere doğal enerji kaynağı...

Kapat