$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54
Köse Belediyesine Yeni Çöp Kamyonu..
  • 02.03.2017
  • 509 kez okundu
Reklam

Köse Belediyesine Yeni Çöp Kamyonu..

Binali Yıldırım Yeni Çöp Aracının Anahtarını Şerif Aygün’e Teslim Etti.


Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Çevre Projeleri Açılış Töreni’nde Köse Belediyesine hibe edilen çöp toplana aracının anahtarını Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ım elinden teslim aldı.

Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün; ”Kelkit ilçesinde kurulu bulunan çöp aktarma istasyonuna taşımak üzere talepte bulunduğumuz aracın İlçemize kazandırılmasında emekleri olan değerli Milletvekillerimiz Sayın Osman AKGÜL ve Sayın Cihan Pektaş’a, Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyor Şükranlarımı sunuyorum. ”dedi.

Ayrıca bugün kurban keserek ve tescil işlemlerini başlatarak hizmete alacağımız araç ile ilçemize hayırlı hizmetler yapılmasını ve kazasız belasız kullanılmasını diliyorum dedi.

 

Kaynak: Haber 29

Etiketler: / / /

Önceki yazıyı okuyun:
KELKİT’İN FAKÜLTE ÖZLEMİ SON MU BULUYOR

Rektör ZEYBEK Kelkit'te MYO Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu KFİP Kelkit Fakültesini İstiyor Platformu Üyelerinin Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek'in Gümüşhane Üniversitesi Rektörülüğüne...

Kapat