$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54
M.Servet DALTABAN Yeni (KTSO) Başkanı Seçildi.
  • 03.04.2018
  • 162 kez okundu
Reklam

M.Servet DALTABAN Yeni (KTSO) Başkanı Seçildi.

Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Seçimini  M.Servet DALTABAN ve Ekibi Kazandı.

Kelkit’te yapılan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) seçimlerini  Genç Başkan Adayı Mustafa Servet Daltaban ve ekibi kazandı.

Kelkit Ticaret Odasında yapılan seçim sabah saatlerinde başladı. İlçe Seçim Kurulu görevlileri tarafından 6 ayrı meslek gurubu için salona sandık kuruldu.

Sabah saat 10:00’da oy kullanmaya geçen seçmenler Ticaret Odasından  kurulan sandıklarda meslek grubuna göre oy vermeye başladı. Yaklaşık 342 seçmenin bulunduğu Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri için saat 17.00’ye kadar oy kullanıldı.

Daha sonra İlçe Seçim Kurulu tarafından Meslek Grup Başkan Adayları gözetiminde oy sayımı yapıldı. Açılan 6 ayrı meslek grubu sandıklarında Yeni Başkan Mustafa Servet Daltaban 13 delegen 9′unu Cafer Hirik ise 4 delege aldı.

M.Servet DALTABAN, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ”Öncelikle Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde yarıştığımız, Sayın Cafer Hirik Ağabeyimize verdiği hizmetlerden ve gösterdiği nazik yaklaşımından ötürü teşekkür ediyoruz.
Ondan devir alacağımız bayrağı daha ileriye taşımak adına elimizden geleni yapacağız. Kelkit, Şiran ve Köseden gelerek oy kullanan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Listemizde yer alan tüm yol arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Yanımda olan desteklerini esirgemeyen aileme, arkadaşlarıma, çalışanlarıma ve sülaleme teşekkür ediyorum. Bundan sonraki sürecin İlçelerimiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Kelkit Ticaret Odası Yeni Yönetim Kurulu

Başkan :  Mustafa Servet Daltaban

Umut Doğan
Ali Aydın
Basri Şen
Engin Doğan
İbrahim Yiğit
Nurhan Demir
Özkan İncir
Seyit Durak
Mevlüt Çolak
Sedat Ok
Kemal Çobanoğlu

Kelkit Çayı GAZETESİ Olarak” Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanlığına seçilen Kelkit’in genç, dinamik ve gülen yüzü Mustafa Servet Daltaban kardeşimizi tebrik eder başarılar dileriz. Eski Başkan Cafer Hirik’e Kelkit için verdiği emek, ugraş ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

M.Servet Daltaban Başkanlığında listesinde bulunan birbirinden değerli yönetim kuruluna seçilen arkadaşları kutluyorum.Kelkit için yeni ve güzel projelere imza atacaklarına inanıyorum..Vizyonu, misyonu olan bir yönetim kurulu oacağından şüphemiz yoktur. Yeni Başkan ve yönetimine başarılar diliyoruz.”

Önceki yazıyı okuyun:
Gümüşhane’de Koroner Anjiyo Cihazı Yoktur…

Koroner Anjiyografi Neden Yapılmalıdır?   Koroner arter hastalığının özellikle kalp hastalığı risk faktörlerine sahip kişilerde erken tanı ve tedavisi hayati...

Kapat