$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54
ŞEHİT Acısı Kelkit’e Düştü…Mekanın Cennet Olsun YİĞİDİM…
  • 28.03.2016
  • 1.332 kez okundu
Reklam

ŞEHİT Acısı Kelkit’e Düştü…Mekanın Cennet Olsun YİĞİDİM…

ŞEHİT Acısı Kelkit’e Düştü…Mekanın Cennet Olsun YİĞİDİM…

20 Mart 2016 Pazar günü Hakkari Yüksekova da yaralanan kahraman üsteğmen hemşehrimiz Piyade üstteğmen Erdem Keskin ağır şekilde yaralanmıştı.

Kelkit İlçesi Karşıyaka (Persor) Köyü nüfusuna kayıtlı Piyade Üstteğmen Erdem Keskin Hakkari Yüksekova’da bölücü terör örgütüne yönelik operasyonlar sırasında yaralanmıştı. Ankara GATA’da tedavisi süren Hemşehrimiz Piyade Üstteğmen Erdem Keskin bugün şehit oldu.

ÜSTTEĞMEN Erdem KESKİN Şehit oldu

Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, ”Hakkari Yüksekova’da teröristler ile girdiği çatışmada yaralanan ilçemiz Karşıyaka köyü nüfusuna kayıtlı piyade Üsteğmen Erdem Keskin kardeşimiz bu gün tedavi gördüğü Ankara GATA’da bugün şehit olmuştur.

Terör fitnesini memleketin bağrından söküp atmak için bir an bile gözlerini kırpmadan azim ve kararlılıkla mücadele eden güvenlik güçlerimize, onun fedakâr ve kahraman komutanlarına başsağlığı diler, şehidimizin ailesine ve yakınlarına sabrı cemil niyaz ederim.”

12376671_499770786893509_5864051214618660630_n

Hemşehrimiz Piyade Üstteğmen Erdem Keskin Kelkit’in Karşıyaka (persor) köyü nüfusuna kayıtlı 1985 doğumlu olup evli ve 5 aylık bir erkek çocuk babası olduğunu öğrenmiş bulunuyoruz.

Cenaze Kelkit’te Toprağa Verilecek

Şehit Piyade Üsteğmen Erdem Keskin’in cenazesi yarın Kelkit’te, Küçükcami’de kılınacak  ikindi namazının ardından Karşıyaka Köyü’nde toprağa verileceğini öğrenmiş bulunuyoruz.

Kelkit Çayı Gazetesi Olarak,” Hakkari Yüksekova’da bölücü terör örgütüne yönelik operasyonlar sırasında yaralan hemşehrimiz Piyade Üstteğmen Erdem Keskin Şehit olmuştur. Şehidimize Allahdan Rahmet diler.  Terörün her türlüsü lanetliyoruz. Güvenlik güçlerimizi ve masum vatandaşlarımızı katleden teröristlerin hiçbir zaman amellerine ulaşamayacaklardır. Sonunda eştikleri çukurlarda boğulacaklardır. Allahım o canileri ve onlara destek veren iç ve destekçilerini, yandaşlarını KAHHAR isminle Kahr-u perişan eyle,” Amiiin…

logosyeni

Etiketler: / /

Önceki yazıyı okuyun:
TEBRİKLER Hürriyetspor’un ALKIŞLAR Taraftarın Olsun

Kelkit Hürriyetspor İlk yarıda deplasmanda yendiği grubun iddalı takımı Torulsporu kendi sahasında ağırladı.İlk yarısının 0-0 bitirdiği maçın ikinci yarısında 8...

Kapat