$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,57
Murat AKIN ‘Bu Memleket İçin Yapamayacağım Hiç Birşey Yoktur.’
  • 14.05.2019
  • 321 kez okundu

Murat AKIN ‘Bu Memleket İçin Yapamayacağım Hiç Birşey Yoktur.’

Bu Memleket Sahipsiz Değildir. EMİCE

VARSA Murat AKIN, 3 LİG Geldi, 2 LİG’de Çok YAKIN…

Spor-Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde   mücadele eden Kelkit Belediye Hürriyetsporun şampiyon olmasında büyük rol üstlenerek gece gündüz demeden takım için elinden gelen herşeyi yaparak hem kendi adını hem de kulübün adını tarihe altın harfler ile yazdıran Onursal Başkan Murat Akın kazanılan şampiyonluktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Onursal Başkan AKIN ”65 yıllık özlemi bitirmek bizlere nasip oldu. Zaman akıp gidiyor. Yıllar önce formasını terlettiğim spor kulübüne onursal başkanlık yapmak benim için çok farklı bir duygudur, tarifi mümkün değildir. öncelikle bana gelindiğinde sevdiğim insanlardan kurulu bir yönetim, başarılı giden bir takım vardı. İşe gögüs reklamı alarak başladık ama bir daha kendimizi için içinden alamadık. Çünkü; Yönetim, teknik heyet ve futbolculara güvencim tamdı.Bunun içine taraftarlarımızında katkısını desteğini eklediğimizde gördüğüm ki bu kente 3 lig yakışır dedim. Allah’da bana bu şampiyonluğu ve bu şerefi bahşetti. Onurlu ve gururluyum, daha  önceleri günübirlik geldiğim Kelkit’ten ayrılamıyorum. Çünkü ben Memleketimi çok seviyorum, benim için Kelkit Bir Sevdadır” dedi..

Sevgisini sözde değil yaptığı yaptığını hayır işleri ve yatırımlarla kanıtlayan AKIN, Kelkit’in geleceğine yatırım yapmaya devam ediyor. Murat AKIN AVM başta olmak üzere kuran kursu, şadırvanı olmayan camilere şadırvan, minaresi olmayan camilere minare yaptırmaya ve rahmeti rahmana kavuşan annesi ve babasını yad etmeye devam ediyor.

Gelinen bu noktada;”3 lig için hesaplar yapan yaptığı hesapları bir türlü tutturamayan Kelkit Belediye Hürriyetspor yönetim kurulu yine tek çare olarak bana gelmektedirler. Bende onları mahçup etmemek için elimden ne geliyorsa yapacağıma söz verdim.” dedi…

Siyasilerden ve bürokrasiden hiçbir destek görmediklerini söyleyen yöneticiler. Sadece Kelkit Belediye Başkanı Aziz NAS ki devamlı bizlerle irtibat halinde sağolsun defalarca yanımızda olacağını beyan etmiş ve yaptıklarıyla bunu kanıtlamıştır. Ben kendisine Şahsım ve Yönetim kurulu adına  teşekkür ediyorum.

Bu vesileyle işin içine girdiğim o günden bu güne benim enbüyük destekçim, güç kaynağım ve herdaim yanıbaşımda olan kardeşim Adem AKIN’a, Yanımızda görmekden keyif aldığım kardeş gibi gördüğüm Mehmet MANSIZ’a, her daim güven duyduğum korumam İbrahim ÇİÇEK’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Güzel işleri ve yönetim şekliyle benim inanıp ve güzenmemi sağlayan defalarca görüşerek bugünkü Onursal başkanlığım ve hak ederek kazandığımız ŞAMPİYON‘luk ekibinin kurucusu Kulüp Başkanı Yaşar NAS  ve gecesini gündüzlerine kattıklarına şahit olduğum yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarıma bana bu onuru yaşattıkları için teşekkür ederim.

Bu zamana kadar oynadığımız iç ve dış saha futbol musabakalarında bizlere refakat eden, müsabakaların en güzel şekilde geçmesi için ortam sağlayan hiçbir kötü oluşuma ve kargaşaya meyil vermeyen Emniyet Müdüğrlüğümüzün  tüm birim amirlerine teşekkürü bir borç bilirim.

Teknik heyetimiz Başta Şampiyonluğumuzun mimarı hocamız Ulaş ULUSAN‘a, genel kaptanımız  Hicabi ALBAYRAK‘a yardımcı hocamız Ayhan KANLI‘ya kaleci hocamız Tacettin VEREP‘e, masörümüz Özgür DURGUN‘a Malzemecimiz Oktay ÖZKAN’a verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.

Deplasmanlarda ve iç sahada tribünlerde görmekden çok hoşnut olduğum, gençler varya işte onlar bu şampiyonluğun en çok hakedenleridir. Onlarıda alicanap desteklerinden dolayı kutluyorum ve bu mutlu sonu getiren desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum…

Önceki yazıyı okuyun:
Kelkit Çayı Seyir TERASI, Kelkit’in İMAJI Olacak

Katlı Dükkân ve Seyir terası projesi Kelkit Marka Kent olma yolunda hızla ilerliyor. Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz Kelkit'in sliuet'ini...

Kapat