$ DOLAR → Alış: 5,73 / Satış: 5,76
€ EURO → Alış: 6,35 / Satış: 6,38
Haydi Emice “Kelkit” İçin Oy Kullanmaya
  • 26.01.2018
  • 564 kez okundu

Haydi Emice “Kelkit” İçin Oy Kullanmaya

Belediye Başkanları Birliği tarafından düzenlenen yarışmada Türkiye’nin 7 bölgesinin en beğenilen büyükşehir belediye başkanı, büyükşehir ilçe belediye başkanı, il belediye başkanı, illere bağlı ilçe ve belde başkanları seçilecek.

Belediye Başkanları Birliği tarafından, Türkiye genelinde düzenletilen En Beğenilen Belediye Başkanları seçimi kapsamında https://www.baskanlarodul.com/index.php/makale/29-gumushane adresinden oylama yapılmaktadır. Yarışmada Kelkit’te yürütülen çalışmaların ulusal ve uluslararası arenada duyurulması için yukarıda belirtilen adresten oylamaya katılmamız gerekmektedir.

Oylamalar bölgesel ve Türkiye geneli olmak üzere iki aşamadan oluşacaktır. İlk yani bölgesel baz da yapılacak olan oylama 4 -31Ocak tarihleri arasında ikinci aşama ise 1-15 Şubat tarihleri arasında yapılacaktır. Sizlerin oylarıyla bölgesinde birinci seçilen 35 Belediye Türkiye genelinde yapılacak olan yarışmaya hak kazanacak. Türkiye Oyluyor Gümüşhane – Kelkit Kazanıyor. Haydi, Türkiye’nin yükselen değeri, Bereket dolu Memleketi “Kelkit” İçin oy kullanmaya.

Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı Hüseyin Erer, “Oylama bittiğinde Türkiye’de halkın en beğendiği büyükşehir, il, ilçe, metropol ilçe ve belde belediye başkanı tespit edilmiş olacak.” dedi.

Kaynak: Kelkitmedya.com

 

Etiketler:

Önceki yazıyı okuyun:
Ziya Doğan Gümüşhanespor’da

TFF 2.lig, Beyaz Grubun lideri temsilcimiz Gümüşhanespor’un yeni teknik direktörü Gümüşhane’nin öz çocuğu Ziya Doğan oldu. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım’ın...

Kapat