$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,76
€ EURO → Alış: 6,34 / Satış: 6,36
Kelkit Çayı Seyir TERASI, Kelkit’in İMAJI Olacak
  • 27.05.2018
  • 267 kez okundu
Reklam

Kelkit Çayı Seyir TERASI, Kelkit’in İMAJI Olacak

Katlı Dükkân ve Seyir terası projesi

Kelkit Marka Kent olma yolunda hızla ilerliyor. Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz Kelkit’in sliuet’ini değiştirmek için hayata geçirdiği projelerden en önemlisi olan Katlı Dükkân ve Seyir terası projesi için çalışmaları başlattı.
Mavi Cafe – Ziraat Bankası önünde bulunan köprü arasında 90’m yol cephesini kapsayan ve dere tarafına yapılacak olan dükkânlar Kelkit’in çehresini değiştirecek.

Mavi Cafe – Ziraat Bankası önünde bulunan köprü arasında 90m yol cephesini kapsayan ve dere tarafına yapılacak olan dükkânlar Kelkit’in çehresini değiştirecek.

Selçuklu Mimarisiyle yapılacak olan 900 m2 üzerine kurulacak 11 adet dükkân ile bir seyir terasının toplam inşaat alanı 3500 m2 olacaktır. Kelkit çayı tarafına iki bodrum kat, yol seviyesine ise iki kat daha yapılarak toplam dört kata ulaşacaktır.

Yapılacak olan bu dev proje İlçenin ekonomisini canlandırarak, estetik yapıyı da ayrı bir değer katacaktır.
Mart ayı sonunda ihalesini yapacağımız projeyi, 2018 yılı içerisinde tamlamayı hedefliyoruz.

Başkan Yılmaz ”Her şeyin en iyisine layık olan Kelkit’imize hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi…

Kelkit Çayı Gazetesi Olarak” Kelkit’imizin Marka Kent olma yolunda hayata geçirdiği projelerle hızlandıran Sayın Belediye Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ederiz… Çalaışmalarında kolaylıklar dileriz. Kelkit için yapılan çakılan bir çivi, yapılan ufak bir işte olsa biz herzaman Kelkit’in

 

 

Etiketler: / / / /

Önceki yazıyı okuyun:
Kara GESOB’un Başkanı Oldu

GESOB’un yeni başkanı Beyler Kara oldu. Gümüşhane Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (GESOB) olağan kongresi Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleştirildi....

Kapat