$ DOLAR → Alış: 5,72 / Satış: 5,75
€ EURO → Alış: 6,37 / Satış: 6,40
EMİCE!… BRAVVOO Sana… KELKİT’in Yüz AKISIN Sen!…Mükremin NAS…
  • 15.04.2018
  • 305 kez okundu
Reklam

EMİCE!… BRAVVOO Sana… KELKİT’in Yüz AKISIN Sen!…Mükremin NAS…

Buraya Kadar Yanlız ve Sessiz Koştun Bundan Böyle Bizde Seninle Koşacağız… MÜKREMİN

BİR SPONSOR ARANIYOR… EMİCE… 

Şanlıurfa’da bu yıl 7’incisi düzenlenen Uluslararası Göbeklitepe Yarı Maratonu, yurtdışı ve yurt içinden 700 sporcunun katılımıyla yapıldı.

Türkiye Atletizm Federasyonu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Haliliye Belediyesi’nin organizasyonuyla düzenlenen Uluslararası 5’inci Göbeklitepe Yarı Maratonu yoğun ilgi gördü. Atatürk Bulvarı’nda, yurtiçi ve yurtdışından yarış için bir araya gelen 700’den fazla sporcu, startın verilmesiyle birlikte kıyasıya mücadele etti.

Şanlıurfa’da düzenlenen ‘Şanlıurfa 7.Göbeklitepe Yarı Maratonunda yurt içi ve yurt dışından 700’den fazla katılımcı mücadele ederken Kelkitli sporcumuz Mükremin Nas, 40 yaş grubunda 21 kilometrelik parkuru en yakın rakibine 3 dakika fark atarak 1 saat 28 dakikada koşarak birinci oldu.

Mükremin Nas azmiyle, hırsıyla, yaşıtlarına, arkadaşlarına tüm Türkiye ve Kelkit’li gençlere örnek olmaya devam ediyor…

Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu’nunda 2’inci…

11’inci yılında 2 bini yabancı yaklaşık 8 bin sporcunun katılımıyla her yaştan katılımcının yer aldığı koşular, tekerlekli sandalyeleri ve koltuk değnekleri ile start çizgisinde yerini alan 6 engelli sporcunun koşusu ile başladı. ’Engelsiz Bir Yaşam’ dileğiyle verilen startla yarışa başlayan sporcular 42 kilometre tam maraton koştu. Engelli sporcuların ardından maraton, yarı maratonun ve 10 kilometre koşuları yapıldı. Sporcular Atatürk Kültür Merkezi önünden başlayıp Konyaaltı Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Işıklar Caddesi, Eski Lara yolu, Lara plajları güzergahlarını takip edip Kundu’ya gelerek buradan dönüş aldı. Maraton koşanlar 42 kilometre, yarı maraton koşanlar 21 kilometre engelli sporcular ise tam maraton koşarak 42 kilometrelik parkuru tamamladı.

Uluslararası Runatolia Antalya Maratonunda Kelkitli sporcumuz Mükremin Nas kendi 40 yaş grubunda, 2. olarak önemli bir başarıya daha imza atmıştı.

Batman Belediyesi 2.Uluslararası Yarı Maratonunda 3’üncü

Mükremin Nas Batman’da düzenlenen ‘Batman Belediyesi 2.Uluslararası Yarı Maratonunda’  3. olarak önemli bir başarıya daha imza atmıştı.
Batman Belediyesi ev sahipliğinde, Batman Valiliği, Türkiye Atletizm Federasyonu ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteğiyle gerçekleştirilen Batman Yarı Maratonu 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıldönümünde şehitler için koşuldu. Toplam 470 sporcunun katıldığı yarışmada 21 kilometrelik parkuru tamamlayan Kelkitli sporcu muz Mükremin Nas, erkekler 40 yaş grubu kategorisinde üçüncü olmuştu.

Kelkit Çayı Gazetesi Olarak” Kelkit’in Gururu, Kelkit Belediye Hürriyetspor‘umuzda yıllarca top koşturmuş olup şimdi kendi gayret ve çabaları ile uluslararası MARATON’larda üst üste başarılara imzan atan Hemşehrimiz Mükremin Nas’ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.”

 

Etiketler:

Önceki yazıyı okuyun:
M.Servet DALTABAN Yeni (KTSO) Başkanı Seçildi.

Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Seçimini  M.Servet DALTABAN ve Ekibi Kazandı. Kelkit'te yapılan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) seçimlerini ...

Kapat